Wszystkie produkty
-
Mico LeeNa szczęście, w obliczu anomalii z naszymi poprzednimi dostawcami, odkryliśmy tę fabrykę zajmującą się badaniami, rozwojem i produkcją systemów zarządzania bateriami litowymi.Nawet pod presją bardzo ograniczonego harmonogramu dostawy, nie tylko gwarantowały jakość produktu, ale również oferowały cenę, która wchodziła w grę
słowa kluczowe [ 13s 20a lithium battery management system ] mecz 162 produkty.
Lifepo4 Li-Ion Bms 6s 8s 13s 16s 20a 30a 40a 60a Do elektrycznego motocykla Samochód zwiedzania
| Materiał podstawowy: | FR-4 |
|---|---|
| Grubość miedzi: | 0,5-4 uncji/1 uncji/2 uncji lub niestandardowe |
| Grubość deski: | 0,2-6mm |
Równoważnik kondensatora LiFePO4/LiPo/LTO: 2A - 5A, 3S - 32S Równoważnik ekwalizatora
| Materiał podstawowy: | FR-4 |
|---|---|
| Grubość miedzi: | 1 uncja |
| Grubość deski: | 1,6 mm |
Li-ion Lifepo4 NMC Bateria jonowa sodu BMS 6S 7S 8S 9S 10S 20S 20A 30A 50A 70A 80A 90A
| Materiał podstawowy: | FR-4 |
|---|---|
| Grubość miedzi: | 0,5-4 uncji/1 uncji/2 uncji lub niestandardowe |
| Grubość deski: | 0,2-6mm |
KLS 6S 7S 8S 14S 16S 17S 20S 21S 24S 10A 20A 30A 40A 50A 60A 80A 100A Lifepo4 BMS do akumulatorów litowych
| Materiał podstawowy: | FR-4 |
|---|---|
| Grubość miedzi: | 0,5-4 uncji/1 uncji/2 uncji lub niestandardowe |
| Grubość deski: | 0,2-6mm |
KLS BMS dla czterokołowego pojazdu elektrycznego o niskiej prędkości: 8S LiFePO4 24V, 300A - 500A BMS wysokiego prądu
| Materiał podstawowy: | FR-4 |
|---|---|
| Grubość miedzi: | 1 uncja |
| Grubość deski: | 1,6 mm |
OEM 10s 36v 20A 80A 100A 12S 13S 14S 15S 16S 24S Moduł Bms dla baterii Lifepo4
| Materiał podstawowy: | FR-4 |
|---|---|
| Grubość miedzi: | 0,5-4 uncji/1 uncji/2 uncji lub niestandardowe |
| Grubość deski: | 0,2-6mm |
Początek samochodu Li-ion LifePO4 LTO Bateria Bms Płyty 4S - 12S 12V - 24V 100A
| Zastosowanie: | Zestaw akumulatorów NMC/Lifepo4 |
|---|---|
| zabezpieczenie przed rozładowaniem: | - Tak, proszę. |
| Zabezpieczenie nadprądowe: | - Tak, proszę. |
Lifepo4 Active Balancer BMS Board 6s-10s 20a-60a & 20v-60v Do rozwiązania zasilania rowerów elektrycznych
| Materiał podstawowy: | FR-4 |
|---|---|
| Grubość miedzi: | 0,5-4 uncji/1 uncji/2 uncji lub niestandardowe |
| Grubość deski: | 0,2-6mm |
OEM Li-Ion Lifepo4 NMC Bateria jonowa sodowa BMS 6S - 16S 20A - 60A z równowagą
| Materiał podstawowy: | FR-4 |
|---|---|
| Grubość miedzi: | 0,5-4 uncji/1 uncji/2 uncji lub niestandardowe |
| Grubość deski: | 0,2-6mm |
Lifepo4 NMC Sodium Lon Battery BMS Board 6S 7S 8S 9S 10S 20S 20A 30A 50A 70A 80A 90A
| Materiał podstawowy: | FR-4 |
|---|---|
| Grubość miedzi: | 0,5-4 uncji/1 uncji/2 uncji lub niestandardowe |
| Grubość deski: | 0,2-6mm |


