Wszystkie produkty
-
Mico LeeNa szczęście, w obliczu anomalii z naszymi poprzednimi dostawcami, odkryliśmy tę fabrykę zajmującą się badaniami, rozwojem i produkcją systemów zarządzania bateriami litowymi.Nawet pod presją bardzo ograniczonego harmonogramu dostawy, nie tylko gwarantowały jakość produktu, ale również oferowały cenę, która wchodziła w grę
słowa kluczowe [ 20s battery management system with balance ] mecz 365 produkty.
KLS 3.7v Battery Pack Bms dla roweru elektrycznego: 10s 36v Li Ion 18650 Bms z opcjami 10a-25a, 42v napięciem ładowania i funkcją równowagi
| Materiał podstawowy: | FR-4 |
|---|---|
| Grubość miedzi: | 1 uncja |
| Grubość deski: | 1,6 mm |
KLS Bestway Factory Balance Bms 6s-10s Bms 25.9v 100a Lifepo4 bateria sodowa bms dla akumulatorów litowo-jonowych
| Materiał podstawowy: | FR-4 |
|---|---|
| Grubość miedzi: | 1 uncja |
| Grubość deski: | 1,6 mm |
KLS 16s 60v 80a 18650 Li-ion Bateria litowa BMS Płyty ochronne do magazynowania energii
| Materiał podstawowy: | FR-4 |
|---|---|
| Grubość miedzi: | 1 uncja |
| Grubość deski: | 1,6 mm |
KLS 3.7v Li-Ion 13s 48v Płyty ochronne baterii Bms 80a - 200a 18650 Pcm z przełącznikiem
| Materiał podstawowy: | FR-4 |
|---|---|
| Grubość miedzi: | 1 uncja |
| Grubość deski: | 1,6 mm |
3.2v Life Po4 16s 48v 50a 18650 BMS dla samochodów niskich prędkości
| Materiał podstawowy: | FR-4 |
|---|---|
| Grubość miedzi: | 1 uncja |
| Grubość deski: | 1,6 mm |
OEM 6s~16s 200a 24v 36v 48v 60v Litowo-jonowe akumulatory Bms z czujnikami równowagi Ntc dla wózków golfowych EV
| Materiał podstawowy: | FR-4 |
|---|---|
| Grubość miedzi: | 1 uncja |
| Grubość deski: | 1,6 mm |
1200A Prąd szczytowy 7s-16s Przechowywanie energii BMS dla skuterów elektrycznych i samochodów turystycznych
| Zastosowanie: | Zestaw akumulatorów NMC/Lifepo4 |
|---|---|
| zabezpieczenie przed rozładowaniem: | - Tak, proszę. |
| Zabezpieczenie nadprądowe: | - Tak, proszę. |
Niestandardowa płyta BMS dla roweru elektrycznego dwukołowego 10S - 17S 54V 70A Litowo-jonowy zestaw baterii
| Materiał podstawowy: | FR-4 |
|---|---|
| Grubość miedzi: | 0,5-4 uncji/1 uncji/2 uncji lub niestandardowe |
| Grubość deski: | 0,2-6mm |
Niestandardowy BMS dla ogniw fosforanu żelaza litowego Kompatybilny z zakresem temperatur od -40°C do 85°C
| Z funkcją równowagi: | - Tak, proszę. |
|---|---|
| Place Material: | Guangdong ,China |
| Zastosowanie: | Akumulator NMC/Lifepo4/zestaw sodowo-jonowy |
KLS Lifepo4 bms 4s 12V 80a system zarządzania pakietami baterii do elektromotorów
| Materiał podstawowy: | FR-4 |
|---|---|
| Grubość miedzi: | 0,5-4 uncji/1 uncji/2 uncji lub niestandardowe |
| Grubość deski: | 0,2-6mm |


