Wszystkie produkty
-
Mico LeeNa szczęście, w obliczu anomalii z naszymi poprzednimi dostawcami, odkryliśmy tę fabrykę zajmującą się badaniami, rozwojem i produkcją systemów zarządzania bateriami litowymi.Nawet pod presją bardzo ograniczonego harmonogramu dostawy, nie tylko gwarantowały jakość produktu, ale również oferowały cenę, która wchodziła w grę
słowa kluczowe [ 3 2v lifepo4 bms for electric bike ] mecz 74 produkty.
Specjalna grubość 3S BMS Board 10A - 100A 12V Litium Battery Protection Board
| Numer modelu: | KLS-B008 3S 10A MAKS |
|---|---|
| Zastosowanie: | Zestaw akumulatorów NMC/Lifepo4 |
| MOQ: | 10 PCS |
3S 5-80A Litium Battery Pack BMS Board System zarządzania baterią 1,6 mm grubość
| Numer modelu: | KLS-B030 3S 5-80A MAKS |
|---|---|
| Zastosowanie: | Zestaw akumulatorów NMC/Lifepo4 |
| MOQ: | 10 PCS |
OEM 3S 3-15A System zarządzania akumulatorami BMS
| Numer modelu: | KLS-B055 3S 3-15A MAX |
|---|---|
| Zastosowanie: | Zestaw akumulatorów NMC/Lifepo4 |
| MOQ: | 10 PCS |
4s-24s System zarządzania bateriami litowo-jonowymi BMS dla akumulatorów pojazdów elektrycznych
| Numer modelu: | KLS-071 6-24S 80A MAX |
|---|---|
| Zastosowanie: | Akumulator NMC/Lifepo4/zestaw sodowo-jonowy |
| MOQ: | 10 PCS |
Specjalistyczna płyta BMS z funkcją równowagi dla e-trójkołowców / samochodów niskich prędkości
| Numer modelu: | KLS-201 6-24S 70A MAX |
|---|---|
| Zastosowanie: | Akumulator NMC/Lifepo4/zestaw sodowo-jonowy |
| MOQ: | 10 PCS |
Panel ochronny baterii litowo-jonowych
| Numer modelu: | KLS-320 4S 10A MAX |
|---|---|
| Zastosowanie: | Akumulator NMC/Lifepo4/zestaw sodowo-jonowy |
| MOQ: | 10 PCS |
5S 5A Hardware BMS Bateria litowa Płata BMS dla narzędzi energetycznych i ochrony baterii słonecznej
| Numer modelu: | KLS-042 5S 5A MAX |
|---|---|
| Zastosowanie: | Akumulator NMC/Lifepo4/zestaw sodowo-jonowy |
| MOQ: | 10 PCS |
6S 7S 40A 60A BMS System zarządzania bateriami litowymi w narzędziach elektrycznych i maszynach do zamiatania
| Numer modelu: | KLS-089 6S/7S 40A/60A |
|---|---|
| Zastosowanie: | Akumulator NMC/Lifepo4/zestaw sodowo-jonowy |
| MOQ: | 10 PCS |
7S 40A 60A Płyty BMS do narzędzi elektrycznych / elektrycznych wózków inwalidzkich / baterii do maszyn do zamiatania
| Numer modelu: | KLS-104 6S/7S 40A/60A |
|---|---|
| Zastosowanie: | Akumulator NMC/Lifepo4/zestaw sodowo-jonowy |
| MOQ: | 10 PCS |
OEM ODM 6S 5A / 10A BMS narzędzia elektryczne, baterie litowe
| Numer modelu: | KLS-147 6S 10A MAX |
|---|---|
| Zastosowanie: | Akumulator NMC/Lifepo4/zestaw sodowo-jonowy |
| MOQ: | 10 PCS |


