Wszystkie produkty
-
Mico LeeNa szczęście, w obliczu anomalii z naszymi poprzednimi dostawcami, odkryliśmy tę fabrykę zajmującą się badaniami, rozwojem i produkcją systemów zarządzania bateriami litowymi.Nawet pod presją bardzo ograniczonego harmonogramu dostawy, nie tylko gwarantowały jakość produktu, ale również oferowały cenę, która wchodziła w grę
słowa kluczowe [ electric car lithium ion bms ] mecz 105 produkty.
Inteligentna opracowana na zamówienie tablica ochrony obwodu baterii litowo-jonowej BMS
| Numer modelu: | KLS-120 |
|---|---|
| Zastosowanie: | Akumulator NMC/Lifepo4/zestaw sodowo-jonowy |
| MOQ: | 10 PCS |
KLS 7S 24V 20A Li-Ion BMS z równowagą dla baterii NMC
| Numer modelu: | KLS-256 7S 20A |
|---|---|
| Zastosowanie: | Akumulator NMC/Lifepo4/zestaw sodowo-jonowy |
| MOQ: | 10 PCS |
OEM 3S 3-15A System zarządzania akumulatorami BMS
| Numer modelu: | KLS-B055 3S 3-15A MAX |
|---|---|
| Zastosowanie: | Zestaw akumulatorów NMC/Lifepo4 |
| MOQ: | 10 PCS |
Początek samochodu Li-ion LifePO4 LTO Bateria Bms Płyty 4S - 12S 12V - 24V 100A
| Zastosowanie: | Zestaw akumulatorów NMC/Lifepo4 |
|---|---|
| zabezpieczenie przed rozładowaniem: | - Tak, proszę. |
| Zabezpieczenie nadprądowe: | - Tak, proszę. |
4S-12S 12V-24V 100A Akumulacja energii BMS Litowo-jonowa bateria LifePO4 LTO dla łodzi ciężarowych
| Zastosowanie: | Zestaw akumulatorów NMC/Lifepo4 |
|---|---|
| zabezpieczenie przed rozładowaniem: | - Tak, proszę. |
| Zabezpieczenie nadprądowe: | - Tak, proszę. |
6s 7s 9s 10s 20a 30a 60a Lifepo4 Li-Ion Bms dla elektrycznych wózków inwalidzkich i elektrycznych samochodów turystycznych
| Materiał podstawowy: | FR-4 |
|---|---|
| Grubość miedzi: | 0,5-4 uncji/1 uncji/2 uncji lub niestandardowe |
| Grubość deski: | 0,2-6mm |
KLS 3.7V BMS 90A 100A Li-ion bateria NMC BMS 24s 80a dla Ebików Elektrycznych BMS z ochroną temperatury
| Materiał podstawowy: | FR-4 |
|---|---|
| Grubość miedzi: | 0,5-4 uncji/1 uncji/2 uncji lub niestandardowe |
| Grubość deski: | 0,2-6mm |
KLS 3.7V BMS 90A 100A Li-ion bateria NMC BMS 24s 80a dla samochodu elektrycznego Ebike BMS z równowagą
| Materiał podstawowy: | FR-4 |
|---|---|
| Grubość miedzi: | 0,5-4 uncji/1 uncji/2 uncji lub niestandardowe |
| Grubość deski: | 0,2-6mm |
KLS 3.7V Równowaga BMS 90A 100A Li-ion bateria NMC BMS 24s 80a dla BMS samochodu elektrycznego
| Materiał podstawowy: | FR-4 |
|---|---|
| Grubość miedzi: | 0,5-4 uncji/1 uncji/2 uncji lub niestandardowe |
| Grubość deski: | 0,2-6mm |
KLS 3.7V Równowaga BMS 60A 70A 80A Li-ion bateria NMC BMS 24S 80A dla samochodu elektrycznego eBike BMS
| Materiał podstawowy: | FR-4 |
|---|---|
| Grubość miedzi: | 0,5-4 uncji/1 uncji/2 uncji lub niestandardowe |
| Grubość deski: | 0,2-6mm |


