Wszystkie produkty
-
Mico LeeNa szczęście, w obliczu anomalii z naszymi poprzednimi dostawcami, odkryliśmy tę fabrykę zajmującą się badaniami, rozwojem i produkcją systemów zarządzania bateriami litowymi.Nawet pod presją bardzo ograniczonego harmonogramu dostawy, nie tylko gwarantowały jakość produktu, ale również oferowały cenę, która wchodziła w grę
słowa kluczowe [ hardware bms ] mecz 448 produkty.
36V 30A Lifepo4 Bateria Bms Dla Ebików I Elektrycznych Samochodów Równowaga 10S 10 Cell PCB Rozwiązanie
| Materiał podstawowy: | FR-4 |
|---|---|
| Grubość miedzi: | 0,5-4 uncji/1 uncji/2 uncji lub niestandardowe |
| Grubość deski: | 0,2-6mm |
48v 30a E-Motorcykel BMS NMC Bateria BMS Max 16s dla E-Bike i samochodu elektrycznego
| Materiał podstawowy: | FR-4 |
|---|---|
| Grubość miedzi: | 0,5-4 uncji/1 uncji/2 uncji lub niestandardowe |
| Grubość deski: | 0,2-6mm |
KLS 36V 30A 10S akumulator NMC BMS 10 komórek PCB BMS dla rowerów elektrycznych i samochodów elektrycznych
| Materiał podstawowy: | FR-4 |
|---|---|
| Grubość miedzi: | 0,5-4 uncji/1 uncji/2 uncji lub niestandardowe |
| Grubość deski: | 0,2-6mm |
Lfp Lto Lifepo4 System zarządzania baterią 4S 12V 8S 100A BMS dla akumulatorów samochodowych
| Zastosowanie: | Zestaw akumulatorów NMC/Lifepo4 |
|---|---|
| zabezpieczenie przed rozładowaniem: | - Tak, proszę. |
| Zabezpieczenie nadprądowe: | - Tak, proszę. |
16S 20S 24S LiFePO4 Bateria BMS do roweru elektrycznego Litowo-jonowy zestaw baterii BMS
| Materiał podstawowy: | FR-4 |
|---|---|
| Grubość miedzi: | 0,5-4 uncji/1 uncji/2 uncji lub niestandardowe |
| Grubość deski: | 0,2-6mm |
KLS LifePO4 Battery E-Bike BMS 16S 48V 50A 80A System zarządzania bateriami litowymi
| Materiał podstawowy: | FR-4 |
|---|---|
| Grubość miedzi: | 0,5-4 uncji/1 uncji/2 uncji lub niestandardowe |
| Grubość deski: | 0,2-6mm |
NCM LiFePO4 Li-Ion BMS Board 18650 3.7V 60AH Bateria 20S 30A - 80A System BMS
| Materiał podstawowy: | FR-4 |
|---|---|
| Grubość miedzi: | 0,5-4 uncji/1 uncji/2 uncji lub niestandardowe |
| Grubość deski: | 0,2-6mm |
System zarządzania bateriami litowymi BMS dla narzędzi energetycznych i elektrycznych
| Numer modelu: | KLS-195 4S 15A |
|---|---|
| Zastosowanie: | Akumulator NMC/Lifepo4/zestaw sodowo-jonowy |
| MOQ: | 10 PCS |
KLS 3.7v Battery Pack Bms dla roweru elektrycznego: 10s 36v Li Ion 18650 Bms z opcjami 10a-25a, 42v napięciem ładowania i funkcją równowagi
| Materiał podstawowy: | FR-4 |
|---|---|
| Grubość miedzi: | 1 uncja |
| Grubość deski: | 1,6 mm |
25A aktywny BMS dla 4S LiFePO4: BMS 25A z równoważnikiem równowagi i tablicą ochrony ogniw baterii, włączony z NTC dla zwiększonego bezpieczeństwa i wydajności
| Materiał podstawowy: | FR-4 |
|---|---|
| Grubość miedzi: | 1 uncja |
| Grubość deski: | 1,6 mm |


