Wszystkie produkty
-
Mico LeeNa szczęście, w obliczu anomalii z naszymi poprzednimi dostawcami, odkryliśmy tę fabrykę zajmującą się badaniami, rozwojem i produkcją systemów zarządzania bateriami litowymi.Nawet pod presją bardzo ograniczonego harmonogramu dostawy, nie tylko gwarantowały jakość produktu, ale również oferowały cenę, która wchodziła w grę
słowa kluczowe [ hardware bms ] mecz 448 produkty.
KLS Lithium BMS: 6S - 24S, 20A - 100A dla 12V - 72V - LiFePO4 Battery Management System
| Materiał podstawowy: | FR-4 |
|---|---|
| Grubość miedzi: | 0,5-4 uncji/1 uncji/2 uncji lub niestandardowe |
| Grubość deski: | 0,2-6mm |
24V-88V 48V Lifepo4 15S 16S 80A 60A 50A System zarządzania baterią
| Materiał podstawowy: | FR-4 |
|---|---|
| Grubość miedzi: | 0,5-4 uncji/1 uncji/2 uncji lub niestandardowe |
| Grubość deski: | 0,2-6mm |
Moduł zarządzania baterią 8s 24v 100A 150A 12S 13S 14S 15S 16S 24S dla baterii Lifepo4
| Materiał podstawowy: | FR-4 |
|---|---|
| Grubość miedzi: | 0,5-4 uncji/1 uncji/2 uncji lub niestandardowe |
| Grubość deski: | 0,2-6mm |
Niestandardowy system zarządzania akumulatorami Litium Ion LFP NMC Bateria sodowa 11S 12S 15S 16S
| Materiał podstawowy: | FR-4 |
|---|---|
| Grubość miedzi: | 0,5-4 uncji/1 uncji/2 uncji lub niestandardowe |
| Grubość deski: | 0,2-6mm |
3S 15A Li-ion LFP System zarządzania baterią, BMS dla akumulatorów litowo-jonowych
| Zastosowanie: | Zestaw akumulatorów NMC/Lifepo4 |
|---|---|
| zabezpieczenie przed rozładowaniem: | - Tak, proszę. |
| Zabezpieczenie nadprądowe: | - Tak, proszę. |
KLS BMS dla światła ulicznego słonecznego: 3S 12V, 80A - System zarządzania baterią LiFePO4 z fabryki
| Materiał podstawowy: | FR-4 |
|---|---|
| Grubość miedzi: | 0,5-4 uncji/1 uncji/2 uncji lub niestandardowe |
| Grubość deski: | 0,2-6mm |
System zarządzania baterią przeznaczony dla ogniw litowo-jonowych / litowo-polimerowych / litowo-żelazowo-fosforowych
| Kompatybilność komórek: | Litowo-jonowy, polimerowy, fosforanowy, |
|---|---|
| Operating Temperature: | -40°C To 85°C |
| Funkcja produktu: | Monitorowanie, równoważenie i ochrona baterii |
KLS Lifepo4 & Li-Ion Battery Management System 16S 17S 20S 24S 48V 60V 72V 84V 108V
| Materiał podstawowy: | FR-4 |
|---|---|
| Grubość miedzi: | 0,5-4 uncji/1 uncji/2 uncji lub niestandardowe |
| Grubość deski: | 0,2-6mm |


