Wszystkie produkty
-
Mico LeeNa szczęście, w obliczu anomalii z naszymi poprzednimi dostawcami, odkryliśmy tę fabrykę zajmującą się badaniami, rozwojem i produkcją systemów zarządzania bateriami litowymi.Nawet pod presją bardzo ograniczonego harmonogramu dostawy, nie tylko gwarantowały jakość produktu, ale również oferowały cenę, która wchodziła w grę
słowa kluczowe [ hardware bms ] mecz 448 produkty.
KLS Lifepo4 10s 20a Common Port E-Bike BMS System zarządzania baterią Dostosowywalny
| Zastosowanie: | Zestaw akumulatorów NMC/Lifepo4 |
|---|---|
| zabezpieczenie przed rozładowaniem: | - Tak, proszę. |
| Zabezpieczenie nadprądowe: | - Tak, proszę. |
Niestandardowy obwód baterii litowo-jonowej BMS Board dla narzędzia energetycznego z HASL bezłowiowy wykończenie powierzchni
| Safety Features: | Over/under Voltage Protection, Over/under Temperature Protection, Short Circuit Protection |
|---|---|
| Cell Balancing: | Active/Passive |
| MOQ: | 1 sztukę |
Niestandardowy system zarządzania akumulatorami 5S/7S/10S/15S z 15A-20A prądem stałym i 120A ochroną przed prądem nadciśnieniowym dla Litium/LiFePO4 Backpack Battery Pack
| Materiał podstawowy: | FR-4 |
|---|---|
| Grubość tablicy: | Dostosowane |
| Numer modelu: | Sprzęt/Smart BMS LifePo4 5S/7S/10S/15S 15A-20A |
3S - 48S 60A-200A 108 -144V dla LiFePO4 LTO Baterie litowo-jonowe wspierają Inwerter i wysokie napięcie
| Materiał podstawowy: | FR-4 |
|---|---|
| Grubość miedzi: | 1 uncja |
| Grubość deski: | 1,6 mm |
KLS 3.7 BMS: System zarządzania akumulatorami litowymi dla akumulatorów 3s/4s/5s/7s/13s, 15A - 80A, 7s 24V 15A dla akumulatorów litowo-jonowych 3.7V 18650
| Materiał podstawowy: | FR-4 |
|---|---|
| Grubość miedzi: | 1 uncja |
| Grubość deski: | 1,6 mm |
KLS LiFePO4 & Li-Ion Battery Management System BMS 6S - 16S 20A - 60A 18v 24v 30v
| Materiał podstawowy: | FR-4 |
|---|---|
| Grubość miedzi: | 0,5-4 uncji/1 uncji/2 uncji lub niestandardowe |
| Grubość deski: | 0,2-6mm |
13s 48v System zarządzania baterią Bms dla fosforanu żelaza litowego / Ncm
| Materiał podstawowy: | FR-4 |
|---|---|
| Grubość miedzi: | 1 uncja |
| Grubość deski: | 1,6 mm |
Równoważnik kondensatora LiFePO4/LiPo/LTO: 2A - 5A, 3S - 32S Równoważnik ekwalizatora
| Materiał podstawowy: | FR-4 |
|---|---|
| Grubość miedzi: | 1 uncja |
| Grubość deski: | 1,6 mm |
System zarządzania baterią 13s 14s 15s 16s 50a 100a 150a 200a Smart Bms 16s 48v Bms dla baterii litowej
| Materiał podstawowy: | FR-4 |
|---|---|
| Grubość miedzi: | 1 uncja |
| Grubość deski: | 1,6 mm |
Litium BMS dla 12V - 72V: 3S - 32S System zarządzania baterią, 20A - 250A Lifepo4 BMS (4S 100A)
| Materiał podstawowy: | FR-4 |
|---|---|
| Grubość miedzi: | 1 uncja |
| Grubość deski: | 1,6 mm |


