Wszystkie produkty
-
Mico LeeNa szczęście, w obliczu anomalii z naszymi poprzednimi dostawcami, odkryliśmy tę fabrykę zajmującą się badaniami, rozwojem i produkcją systemów zarządzania bateriami litowymi.Nawet pod presją bardzo ograniczonego harmonogramu dostawy, nie tylko gwarantowały jakość produktu, ale również oferowały cenę, która wchodziła w grę
słowa kluczowe [ hardware bms ] mecz 448 produkty.
6S - 20S 20A - 90A Hardware BMS, BMS dla pojazdów elektrycznych LiFePO4 bateria NMC
| Materiał podstawowy: | FR-4 |
|---|---|
| Grubość miedzi: | 0,5-4 uncji/1 uncji/2 uncji lub niestandardowe |
| Grubość deski: | 0,2-6mm |
Dostosowany sprzęt BMS Lifepo4 RV Battery BMS System zarządzania baterią
| Materiał podstawowy: | FR-4 |
|---|---|
| Grubość miedzi: | 0,5-4 uncji/1 uncji/2 uncji lub niestandardowe |
| Grubość deski: | 0,2-6mm |
OEM 3S 3-15A System zarządzania akumulatorami BMS
| Numer modelu: | KLS-B055 3S 3-15A MAX |
|---|---|
| Zastosowanie: | Zestaw akumulatorów NMC/Lifepo4 |
| MOQ: | 10 PCS |
3S 4S 5S Hardware BMS Li-Ion Lithium Battery Pack Moduł BMS dla narzędzi elektrycznych
| Numer modelu: | KLS-178 3S/4S/5S 20A |
|---|---|
| Zastosowanie: | Akumulator NMC/Lifepo4/zestaw sodowo-jonowy |
| MOQ: | 10 PCS |
6s - 24s Sprzęt BMS Ochrona obwodu akumulatora BMS Płyty dla rowerów elektrycznych
| Numer modelu: | KLS-182 6-24S 200A MAX |
|---|---|
| Zastosowanie: | Akumulator NMC/Lifepo4/zestaw sodowo-jonowy |
| MOQ: | 10 PCS |
Specjalistyczna płyta BMS z funkcją równowagi dla e-trójkołowców / samochodów niskich prędkości
| Numer modelu: | KLS-201 6-24S 70A MAX |
|---|---|
| Zastosowanie: | Akumulator NMC/Lifepo4/zestaw sodowo-jonowy |
| MOQ: | 10 PCS |
5S 5A Hardware BMS Bateria litowa Płata BMS dla narzędzi energetycznych i ochrony baterii słonecznej
| Numer modelu: | KLS-042 5S 5A MAX |
|---|---|
| Zastosowanie: | Akumulator NMC/Lifepo4/zestaw sodowo-jonowy |
| MOQ: | 10 PCS |
6S 7S 8S 9S 10S 42V 30A Hardware BMS z równowagą dla Lifepo4 / baterii sodu
| Numer modelu: | KLS-103 6-10S 30A |
|---|---|
| Zastosowanie: | Akumulator NMC/Lifepo4/zestaw sodowo-jonowy |
| MOQ: | 10 PCS |
15A 20A 25A System zarządzania bateriami NMC z jonami sodu Lifepo4
| Materiał podstawowy: | FR-4 |
|---|---|
| Grubość miedzi: | 0,5-4 uncji/1 uncji/2 uncji lub niestandardowe |
| Grubość deski: | 0,2-6mm |
KLS PCB/PCBA system bms sprzętowy 6S-16S 17S 20-24S 10A 20A 40A 50A 60A 80A 90A Li-ion/lifepo4 system bms 16S 50A
| Materiał podstawowy: | FR-4 |
|---|---|
| Grubość miedzi: | 0,5-4 uncji/1 uncji/2 uncji lub niestandardowe |
| Grubość deski: | 0,2-6mm |


